wtorek, 11 listopada 2014

Witam. Dostałam dziś na maila intrygującą wiadomość od Roberto Nencini. Skusiłam się żeby do niej zerknąć i nie żałuję. Ah! Fantastyczne kadry! Zachęcam do poświęcenie 5 minut. Naprawdę warto.


"Indie: Bengal i Sikkim"
Mam opublikował serię nowych zdjęć z wycieczki do Indii. To był wyjątkowy rok w moim życiu i przygoda wśród mieszkańców wsi Bengalu, których noszę w sercu z wielkim uczuciem i emocjami. Czarno-białe zdjęcia z prostego życia, gdzie relacja z naturą przynosi istotę rzeczy.
Indie zmuszają, by spojrzeć w głąb siebie. Być może nie ma odpowiedzi na każde pytanie, ale ujrzysz je w nowym świetle.
Pa, Indie ....
Nie spiesz się i poświęć 5 minut swojego czasu, aby wyświetlić zdjęcia w trybie pokazu slajdów z muzyką w tle (zalecane).
Jeśli chcesz zostawić dowód wizyty w Księdze Gości Byłbym szczęśliwy.

Wytęż wzrok i Ciesz się - Roberto Nencini 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz