Witam. Dostałam dziś na maila intrygującą wiadomość od Roberto
Nencini. Skusiłam się żeby do niej zerknąć i nie żałuję. Ah! Fantastyczne kadry!
Zachęcam do poświęcenie 5 minut. Naprawdę warto.
"Indie: Bengal i
Sikkim"
Mam opublikował serię
nowych zdjęć z wycieczki do Indii. To był wyjątkowy rok w moim życiu i przygoda
wśród mieszkańców wsi Bengalu, których noszę w sercu z wielkim uczuciem i
emocjami. Czarno-białe zdjęcia z prostego życia, gdzie relacja z naturą
przynosi istotę rzeczy.
Indie zmuszają, by
spojrzeć w głąb siebie. Być może nie ma odpowiedzi na każde pytanie, ale ujrzysz
je w nowym świetle.
Pa, Indie ....
Nie spiesz się i poświęć
5 minut swojego czasu, aby wyświetlić zdjęcia w trybie pokazu slajdów z muzyką
w tle (zalecane).
Jeśli chcesz zostawić
dowód wizyty w Księdze Gości Byłbym szczęśliwy.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz