środa, 5 listopada 2014

Kiedy będą zdjęcia?

Kiedy będą zdjęcia?


Eh... czasami mnie pytacie "Czemu to tyle trwa? Bo ja nie mogę się doczekać :)" i czujecie się mniej więcej tak:



 Oto odpowiedz:

Po sesji czeka mnie proces wybierania zdjęć który jest trudny. Dla przykładu: macie 1000 zdjęć swojego kochanego maluszka i musicie wybrać tylko kilka bo ciotka z zagranicy nie będzie przeglądać takiej ilości, a przecież chcecie pokazać te najfajniejsze :) Jednak pokazywanie jej 50 podobnych zdjęć napewno szybko ją znudzi.


Obróbka jednego zdęcia zajmuje mi od około 20 min do nawet kilku godzin! Dlatego tak ciężko mi powiedzieć kiedy dokładnie możecie się ich spodziewać.

Zdjęcie "przed" i "po".



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz